SpäťÚvod / O spoločnosti / História spoločnosti

História spoločnosti

Prepravujeme už od roku 1992

Našu spoločnosť tvoria v prvom rade ľudia, ktorí sa venujú aktívne službám v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej dopravy od roku 1992. Spoločnosť AUTOTRANSPORT, s.r.o. bola založená v roku 2006, ale jej začiatky siahajú do roku 1992. V roku 2006 došlo k jej transformácii z podnikajúcej fyzickej osoby Martin Marinica – AUTOTRANSPORT na právnickú osobu AUTOTRANSPORT, s.r.o. Väčšina, z našich 60tich zamestnancov, má dlhoročné skúsenosti v odbore a sú teda profesionálmi. 

AUTOTRANSPORT, s.r.o. svojim klientom dennodenne poskytuje služby v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej nákladnej dopravy, zasielateľstva, logistiky a servisu nákladných vozidiel na najvyššej úrovni najmä vďaka prísnej politike kvality. V kombinácii s riadením kvality ISO a skúsenosťami pracovníkov dokážeme uspokojiť aj náročných klientov v oblasti prepravy.

 

Sídlo spoločnosti

Spoločnosť sídli na Jilemnického ulici č. 4 v Prešove, v priestoroch bývalého ČSAD, š.p. Prešov, ktoré zakúpila v roku 1998 a zrekonštruovala. Nachádza sa tu jej obchodno – ekonomický úsek, ako aj dopravno-technický úsek, t.j. kancelárske a servisné priestory s vlastnými dielenskými pracovníkmi, sklady, čerpacia stanica a odstavné plochy, to všetko na rozlohe približne 20 000 m2. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje 40 veľkotonážnych návesových súprav o objeme ložnej plochy 93m3 a 100m3.

Spoločnosť má v súčasnosti cca 60 zamestnancov, z ktorých väčšina má dlhoročné bohaté skúsenosti z dopravy ešte z čias podniku ČSAD, š.p. Prešov. a na tomto základe je naša spoločnosť schopná ponúknuť Vám kvalitu prepravných služieb na európskej úrovni. AUTOTRANSPORT, s.r.o. je členom združenia cestných dopravcov na Slovensku ČESMAD Slovakia.

 

Riadenie kvality

V roku 2004 firma certifikačným auditom spoločnosťou DEKRA Certification GmbH, Stuttgart úspešne ukončila ročnú prípravu zavádzania systému riadenia kvality do svojho riadenia, v súčasnosti už normy ISO 9001:2008.

Na základe rastúcich nárokov na medzinárodnom trhu v oblasti dopravy, hlavne úspora času, ochrany životného prostredia atď., sa snažíme zavádzať do dopravného procesu nové koncepcie a prístupy riadenia, zároveň nás systém riadenia kvality ISO 9001:2008 neustále tlačí skvalitňovať a zdokonaľovať poskytované služby.


 

Prečo si vybrať AUTOTRANSPORT?

Prečo AUTOTRANSPORT?

Výkon a spoľahlivosť Pretože našim hlavným krédom je maximalizovať výkon dosiahnutý pri najmenších možných nákladoch a to nielen pre nás, ale hlavne pre...